Bişektomi (Yanak Estetiği) İle İlgi̇li̇ Sıkça Sorulan Sorular

FORGOT YOUR DETAILS?

Bişektomi (Yanak Estetiği) İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

bişektomi-yanak-estetiği

Bi̇şektomi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bişektomi Ne Kadar Sürer?

İşlem ortalama 40-50 dakika sürer.

Bişektominin Kalıcı Sonuçları Var Mı?

Bu kalıcı bir işlemdir, ancak ameliyat sonrası döneme ilişkin tüm talimatlara dikkatle uyulmalıdır. Bisektomi bölgesinde aşırı kilo alıp verme nedeniyle deformite oluşmuşsa kolaylıkla yeniden yapılabilir.

Bisektomi(cheek)

Erkekler De Bişektomi Yaptırabilir Mi?

Hem erkeklerin hem de kadınların yoğun ilgi gösterdiği ender estetik ameliyatlardan biridir.

Bişektomi İçin Yaş Sınırı Var Mı?

Kişinin 18 yaşını doldurmuş ve fiziksel gelişimini tamamlamış olması önemlidir. Bisektomi için üst yaş sınırı yoktur, en fazla talep 30-40 yaş arası erkek ve kadın yaş grubundadır.

Bişektomiden Sonra Yüz Ne Zaman Son Yüz Şeklini Alır?

Hastanın cilt yapısına ve doktor talimatlarına uyumuna bağlı olarak 6 ay ile 1 yıl arasında sürer.

Bişektomi Ağrılı Bi̇r İşlem Midir?

İşlem lokal anestezi altında yapıldığından işlem sırasında herhangi bir ağrı olmaz. Ameliyat sonrasında oluşabilecek hafif ağrılarda doktor tarafından verilen ağrı kesiciler yeterlidir.

Bişektomi Fiyatları 2022

Fiyatlar, hangi cerrahın hangi hastaneden alınacak yağ dokusunun yoğunluğuna kadar birçok faktörden etkilenmektedir. Bu nedenle fotoğraflı bir ön kontrol yapıldıktan sonra fiyat konusunda kesin bilgi verilebilir. Detaylı bilgi ve fiyat talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Güzellik Turizminde Bişekominin Yeri

Son zamanlarda Türkiye’de hem erkek hem de kadın birçok yerel halk bisektomi ameliyatı geçirdi. Son teknoloji hastaneler, uzman cerrahlar ve birinci sınıf sağlık turizmi acenteleri, Türkiye’yi bisektomi için bu kadar popüler hale getirmede önemli bir rol oynamaktadır. İstanbul burada merkez. İlgileniyorsanız tercih ettiğiniz ve güvendiğiniz acenteye ön inceleme için fotoğraf göndermeniz yeterlidir. Bisektominin basit ve kısa bir işlem olması, taburcu olma hızı ve İstanbul ve Türkiye’de uygun fiyat seçenekleri talebi her geçen gün artırmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP