Hakkımızda | First Class Esthetic

FORGOT YOUR DETAILS?

Hakkımızda

First Class Esthetic

Estetik cerrahi operasyonları günümüzde kadın-erkek ayırmaksızın ihtiyaç hisseden herkesin hizmetindedir.

Biz First Class Esthetic olarak, öncelikle saç ekimi operasyonları olmak üzere, tüm estetik operasyonlar için ,bize ulaşan ziyaretçilerimizi uzman kadromuz ile buluşturarak yaşamınıza değer katmaya devam ediyoruz .

2005 yılında Almanya’da kurduğumuz şirketimiz ile hizmete başladığımızdan bu yana ,yüzlerce ziyaretçimizi pozitif değişimler ile çok daha mutlu ve aldıkları hizmetlerden memnun bir şekilde günlük yaşantılarına uğurladık. Tüm bunları deneyimli ekibimiz ,konfor odaklı konaklama hizmetimiz ve alanlarında ülkenin en iyileri arasında sayılan uzman doktorlarımız ile uyumlu bir şekilde ,profesyonel iş ahlakı bilinci ile gerçekleştirdik.

Bu sektördeki 10 yıllık tecrübemizle ,dünya çapında genişleme planımızı kendi ülkemize taşıyoruz. Sıradaki hedefimiz ,bizi tercih eden sizleri de ,adımıza yakışır şekilde birinci sınıf hizmet için birinci sınıf kadromuz ile buluşturmaktır.Bizi tercih ettiğiniz andan itibaren ;ulaşım ,beş yıldızlı konaklama ,operasyon sırasında ve sonrasında tam zamanlı destek ve hizmetlerimiz ,tercihleriniz ve uzman görüşleri karşılaştırılarak,kişisel mutluluğunuz için özenle planlanacaktır.

Sizi mutsuz eden her ayrıntıyı bize bırakın ..

TOP