Kaş Ekimi Kalıcı Mıdır? Nasıl Uygulanır?

FORGOT YOUR DETAILS?

Kaş Ekimi Kalıcı Mıdır? Nasıl Uygulanır?

kas-ektirmek

Kaş Ekimi Nedir?

Kaş ekimi kadınların genellikle estetik açıdan tercih ettiği bir uygulamadır. Bunun yanı sıra; yaş faktörü, kaza, stres ya da sağlıksal sebeplerden kaynaklı olarak kaşlar dökülmeye, hatta dökülen kaşlar zamanla çıkmamaya başlar. Bu durum elbette ki psikolojik olarak kişiyi olumsuz etkiler. Bu noktada First Class Esthetic olarak, kaş ekimi yöntemi ile yüzünüze en uygun kaş şeklini birlikte belirleyerek, istediğiniz görüntüye sahip olmanızı sağlıyoruz. Uzman kadromuz, modern ekipmanlar ve hijyenik kliniğimizle hizmetinizdeyiz.

Kaş, kadın ya da erkek fark etmeksizin bir insanın ilk bakışta en çok dikkat çeken ve yüz ifadesini etkileyen önemli unsurlardan bir tanesidir. Kadınlar çok iyi bilir ki, yanlış alınan tek bir tüy bile görüntünüzü anında değiştirebilir. Bir kaşın şekli o kadar önemlidir ki; sizi olduğunuzdan daha sert gösterebilir ya da yüzünüzün güzelliğini gölgede bırakabilir. Ama şu da ayrı bir gerçek ki; yüz yapınıza uygun bir kaş, tüm güzelliğinizi ön plana çıkaracağından sizi hem görsel hem de psikolojik açıdan çok mutlu edecektir.

Bu arada hemen bir dipnot ekleyelim; kaş ekimini genellikle kadınlar tercih eder dedik ancak, kaza ya da sağlıksal bir nedenden ötürü yaşadıkları bir sorun var ise erkekler de kaş ekimini tercih ederek bu sorunlarından kurtulabilirler.

Kaş Ekimi Nasıl Uygulanır?

Saç ekiminde olduğu gibi kaş ekiminde de Fue yöntemi ile ense bölgesinden alınan kökler, lokal anestezi uygulanarak, 3-4 saat gibi kısa bir sürede istediğiniz kalınlık ya da incelikte kaşlara sahip olmanızı sağlar. Ekim işleminden sonra, 1 ila 3 ay içerisinde, ekilen kaşlar çıkmaya başlar. Ortalama 7 – 8 ay içerisinde de diğer mevcut kaşlarınızla uyum sağlayarak kaş yapısı tamamen oturmuş olur. Ayrıca ekim işlemi doğal bir görüntü oluşturduğundan kimse sizin kaş ektirdiğinizi de anlamayacaktır.

kaş (eyebrow) ekimi

Kaş Ekimi Kalıcı Mıdır?

Kaş ekimi işlemi yapıldıktan sonraki ilk 15 gün ve sonraki 3 aylık süreçte dökülmeler yaşanmaktadır. Ancak 3 aylık bu periyot sonrasında, ekilen kaşlar maksimum 7 – 8 ay içerisinde mevcut kaşlarınızla uyum sağlayarak kalıcı hale gelecek ve dökülme duracaktır. Özetle, yapılan kaş ekimi işlemi kalıcı olduğundan, kaşlarla ilgili yaşadığınız sorunlara kökten çözüm bulmuş olacaksınız. Sonrasında size kalan tek şey, aynaya her baktığınızda kendinizi ve güzelliğinizi gülümsemenizle taçlandırmak olacaktır.

Kaş Ekimi Maliyeti Ne Kadardır?

Her kişinin ihtiyaç duyacağı kök sayısı farklı olacağından burada net bir fiyat vermek mümkün değildir. Ama siz hem fiyat bilgisi hem de detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan her sorunun cevabını net bir şekilde alabilirsiniz. Siz sadece hayal edin, gerisini biz hallederiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP