Prosedür | First Class Esthetic

FORGOT YOUR DETAILS?

Prosedür

İstanbul'da Saç Ekimi Süreci

1. Gün

İstanbul’a ulaştığınızda VIP servis hizmetiniz sizi bekliyor olacak. Havaalanından, check-in yapabileceğiniz ve hemen yerleşebileceğiniz 5 yıldızlı otelinize gidiyorsunuz. Varış gününün geri kalanı size ayrılmış dinlenme ve şehri tanıma fırsatıyla geçecek. Son olarak ise işlemden önceki akşam tedavi gününün planlaması yapılır.

2. Gün

İşlem günü otelden kliniğe VIP shuttle servisiniz ile transferiniz gerçekleştirilecektir. Kliniğe geldiğinizde, saç ekimi işlemini yapacak uzman ekiple tanışacaksınız. Konsültasyon sırasında tüm tedavi adımlarınız açıklanacak ve aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulacaksınız. Saç analizi ve kan örneğinin alınmasının ardından saç ekiminiz başlayacaktır.

3. Gün

İşlemin ertesi günü, sonuç muayenesi yapılacak ve işlemden sonraki birkaç hafta için talimatlar alacaksınız. Dönüş uçuşunuzdan önce bizden yeni saçlarınıza nasıl bakım yapacağınıza dair tüm detaylı bilgileri alacaksınız. Başarılı geçen ekim işleminden sonra özel VIP servis aracınızla Havalimanı’na transfer edileceksiniz.

TOP