Saç Ekimi | First Class Esthetic

FORGOT YOUR DETAILS?

Saç Ekimi

türkiyede-saç-ekimi

Saç Eki̇mi̇

Saç ekimi tarihi çok eskilere dayansa da özellikle ülkemizde son 15 yıldır daha yaygın hale gelmiştir. Bunun en büyük nedenlerinden biri, artık günümüzde insanların dış görünüşüne ve estetiğe daha fazla özen gösterip önem vermelerinden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle saç ekimi en doğru ve en sağlıklı tercihtir. Saç, kadın ya da erkek fark etmeksizin dış görünüşü önemli ölçüde etkileyen ve ilk bakışta en çok dikkat çeken unsurlardan biridir. Ve, belki de saç konusunda sorun yaşayan en muzdarip kişiler erkeklerdir.

Yaş faktöründen bağımsız olarak saç dökülmesi, açılmalar ya da kellik gibi birçok sorunla erkekler kadınlara göre daha fazla karşı karşıya kalmaktadır. Hal böyle olunca da saç ekimi konusuna özellikle erkeklerin son zamanlarda yoğun talep göstermesi bu durumla doğru orantılıdır. Ancak saç sorunları kadın ya da erkek ayırt etmeksizin genetik yapı, sağlıksal sebepler, stres… gibi farklı nedenlerden ötürü birçok insanın yaşadığı ciddi bir sorun halinde karşımıza çıkmaktadır. Kişiyi mutsuzluğa hatta özgüven eksikliği yaşamaya kadar götüren sonuçlar doğurur.

Neden Saç Ekti̇rmeli̇yi̇m Diyorsanız İşte Cevabı;

  • Biraz önce de belirttiğimiz gibi en başta saç sorununun kişinin üzerindeki olumsuz psikolojik etkilerinin önüne geçmek ve yaşam kalitesini yükseltmek,
  • Yaşanan saç sorununu en doğal, etkili ve kalıcı şekilde çözmek,
  • İnsanların saç ekimi yöntemini tercih etmelerinin en önemli sebeplerinden birisi de hiçbir kimyasal madde kullanılmadan sadece kişinin kendi saç kökleriyle işlemin gerçekleştirilmesidir. Ayrıca kendi saç köklerinizle yapılan işlem sonucunda hem doğal hem de istenilen güzellikte bir görüntüye sahip olunması da cabasıdır.
Saç Ekimi(hair-transplant)

Saç Eki̇mi̇ Yöntemleri̇ Nelerdi̇r?

Saç ekimi alanında, tüm dünyada kabul görmüş, en doğal ve en verimli sonuçların alındığı tek yöntem FUE yöntemidir. Zamanla FUE yöntemi içinde, her saç yapısına ve her kafa derisine uyum sağlamak adına DHI ve SAFİR teknikleri gelişmiş olup, uzmanın tavsiyesi göz önüne alınarak karar verilecek bu teknikler de sizi en doğal, en verimli ve en iyi sonuca ulaştıracaktır.

En İyi̇ Saç Eki̇m Merkezi̇?

Ve, işte belki de işin en önemli kısmına geldik. Tüm bu gerekçelerin ışığında saç ektirmeye karar verdiniz ama bunu en sağlıklı ve güvenilir şekilde nerede ve nasıl yaptıracağınızı bilmiyorsunuz. İşte bu noktada şuanda en doğru yerdesiniz. FirstClass-Esthetic olarak birçok alanda olduğu gibi saç ekimi alanında da 15 yıllık tecrübe, uzman kadro ve son teknoloji ekipmanlarla sizi hayal ettiğiniz görüntüye kavuşturmak için yanınızdayız. İşimiz ticaret değil, sizin sağlığınız ve mutluluğunuzdur…

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP