SSS | First Class Esthetic

FORGOT YOUR DETAILS?

Sık Sorulan Sorular

Saç Ekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Saç Ekimi Ne Kadar Sürer?

Saç ekiminin süresi saç köklerinin (greftlerin) sayısına, hastanın dokusuna ve seans sayısına bağlıdır. Tedavi öncesi saç muayenesi ve planlaması yapılmalıdır. Operasyon tekniğe bağlı olarak 6-10 saat sürer.

Kimler Saç Ekimi Yaptırabilir?

Genetik saç dökülmesi olan kişiler, yangın veya hastalık nedeniyle saç dökülmesi yaşayan kişiler veya daha önce saç ekimi yaptırmış ancak sonuçtan memnun olmayan kişiler saç ekimi yaptırabilirler.

Saç Ekimi İçin Uygun Olup Olmadığımdan Nasıl Anlarım?

Örneğin e-posta veya WhatsApp yoluyla bize başın ön, yan, üst ve arka fotoğraflarını gönderirseniz, Türkiye/İstanbul'daki saç ekim uzmanlarımız saç ekimi için uygun olup olmadığınızı size söyleyebilir.

Kaç Tedaviye İhtiyacım Var?

Bu, donör saçın kalitesine ve tedavi edilecek alanın büyüklüğüne bağlıdır. Genelde müşterilerimizin %80'ine tek seans yeterlidir.

Sonuçlar Kalıcı Mıdır?

İşlem deneyimli bir ekip tarafından yapıldığında ve ameliyat sonrası uygun bakım sağlandığında saç ekimi ömür boyu süren bir işlemdir.

Ekilen Saçlarıma Farklı Davranmam Gerekir Mi?

Ekilen saç hastanın saçıdır ve ekilmemiş saçtan farklı bir davranış göstermez. Bir ekim profesyonelce yapıldığında, doğal görünmeli ve her saç modeli mümkün olmalıdır.

Saç Ekiminin Başarı Oranı Nedir?

Türkiye/İstanbul'da başarılı bir saç ekimi demek, aynı yönde uzayan doğal ve sağlıklı bir saç elde etmek demektir. Saç ekimi doğru yapılırsa başarı oranı %95'tir. Başarılı bir saç ekimi için yöntemin dışında uzmanın eğitimi, uzmanlığı, yeteneği ve tecrübesi çok önemlidir.

TOP