Türkiye İstanbul Saç Ekimi İçin Neden Doğru Seçim?

FORGOT YOUR DETAILS?

Türkiye
İstanbul Saç Ekimi İçin Neden Doğru Seçim?

FUE yöntemi Türkiye de dahil olmak üzere yaklaşık 20 yıldır dünya çapında kullanılmaktadır.

"Neden Türkiye'de saç ekimi?" veya "Neden İstanbul'da?", Türkiye'de yapılan nakillerin başarılı sonuçlarına tartışmasız bir referans olarak bakmak en iyisidir.

Deneyim

Günümüzde hem uzmanların hem de ekiplerinin gerekli deneyimi ve entegre ekim tekniklerinin ileri düzeyde gelişmesi, Türkiye'yi dünyanın en çok tercih edilen lokasyonlarından biri haline getirmiştir.

Transfer

Dünyanın dört bir yanından saç ekimi için İstanbul'a gelen kişiler, havalimanında firmanın transfer ekipleri tarafından karşılanmakta ve İstanbul'da kaldıkları süre boyunca tüm ulaşım bu ekipler tarafından sağlanmaktadır. Yani saç ekimi yaptırmak isteyen kişi havaalanından konaklayacağı 5 yıldızlı otele nakledilecek ve konaklama süresince otel-hastane-havaalanı ulaşımı her zaman transfer ekibi tarafından garanti edilmektedir.

Konaklama ve Süre

Türkiye'de saç ekimi için gereken süre 3 gündür. Bu üç günün ilkinde saç ekimi uzman ve ekibi tarafından gerçekleştirilir. İkinci gün bandajlar uzman tarafından çıkarılır ve üçüncü gün ilk yıkama yapılır. Yani saç ekimi için İstanbul'u tercih eden kişilerin ikinci ve üçüncü günlerde İstanbul'u ve güzelliğini keşfetmeye vakti oluyor.

Fiyat ve Kalite

Türkiye'nin saç ekimi alanında sunduğu tüm bu avantajların yanı sıra, yüksek kalitenin yanı sıra fiyat aralığı da önemli bir faktördür.

Tüm saç ekimi işleminin maliyeti, kendi ülkesindeki yabancı misafirler için çok daha yüksektir.

Kısacası, Türkiye size şunları sunar:

  • deneyimli uzmanlar ve ekipleri,
  • 5 yıldızlı otelde konaklama,
  • sorunsuz taşıma seçenekleri ve tabii ki hepsinden önemlisi çok daha düşük maliyetle mümkün olan en iyi sonuç
TOP